Değerli Misafirlerimiz,

Dünyamızı tehdit eden Covid-19 virüsünden sizleri korumak için bir dizi önlem almaktayız. Bu önlemlerle siz değerli konuklarımızı en yüksek düzeyde korumayı hedeflemekteyiz. Alışmaya çalıştığımız yeni dünya düzeninde alınan önlemler ve getirilen yükümlülüklerle ilgili anlayışınıza sığınır, bu kurallara gösterdiğiniz koşulsuz desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

İşletme olarak sizi koruyabilmek için aldığımız önlemleri aşağıda sizlerle paylaşmak isteriz:

1. Otelimize girişte hijyen paspası kullanmaktayız. İşletmeye girişte ayakkabı ile girebilecek tüm virüslerin yok olmasını sağlamaktadır. Bu hjijyen havuz paspasında kullanılan dezenfektan etken maddesi GLUTARA LDEHYDE CAS NUMARASI 111-30-8 VE ALKYLDİMENTHYBENZYLAMMONİUM CHOLORİDE 68424-85-1 ÜRÜN ISO 9001-ISO 14001 kalite belgelerine sahip, sağlık bakanlığı tarafından BİYOSİDAL RUHSAT ile ruhsatlandırılmıştır. Ürünlerin MSDS BELGESİ, TDS FORMLARI, BİYOSİDAL RUHSATLARI ve HELAL BELGELERİ ekte mevcuttur.

2. Tüm odalar ve tüm genel alanlar her gün misafir çıkışlarından sonra dezenfektan makinesi ile temizlenmektedir. Kullanılan oda içindeki tüm eşyalar, kapı kolları, kumandalar, tekstil malzemeleri ve bütün yüzeyler dezenfekte edilmektedir. Bu işlem Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı makine ve dezenfektan ürünü ile yapılmaktadır. Kullanılan ürün (Hİ. DROJEN PEROKSİT BAZLI DEZENFEKTAN) yüzeylere püskürtülecektir, durulama gerektirmez, toksit değildir, hızlı etki gösterir, organik madde varlığında aktiftir, çevre için güvenlidir, ekipman dış yüzeyler, zemin duvar vs. için kullanılır, ürün sisleme ve spreyleme ile belirtilen oranlarda uygulama yapılır. Ürün içindeki etken hammaddeler şunlardır; HYDROGEN PEROXİDE CAS NUMARASI 7722-84-1 ve COLLOIDAL SILVER CAS NUMARASI 9015-51-. Ürün ISO 9001-ISO 14001 Kalite belgelerine sahip, sağlık bakanlığı tarafından BİYOSİDAL RUHSAT ile ruhsatlandırılmıştır. Ürünlerin MSDS BELGESİ;TDS FORMLARI; BİYOSİDAL RUHSATLARI VE HELAL belgeleri ekte mevcuttur.

3.Tüm tekstil ürünleri 60 derece sıcaklık ile ön yıkamalı program ile yıkanmaktadır. Ayrıca misafirlerimizin talep etmesi durumunda tek kullanımlık tekstil ürünleri ücret karşılığı misafirimize verilebilecektir.

4.Tüm misafirlerimizin maske takması sağlanacaktır. Maskesi olmayan misafirimize maske temini işletmemiz tarafından yapılmaktadır.

5. Tüm odaların bulunduğu katlarda, kahvaltı salonunda, otel girişinde el dezenfektanları bulunmaktadır. Misafirlerimiz kullanması için bırakılmıştır.

6.Ortak alanlar, sosyal mesafe yönetmeliklerine uygun olarak hazırlanmıştır, masalar arasında gerekli mesafe sağlanmıştır.

7.Odalarda bulunan klimalar split klimadır, merkezi ısıtma ve soğutma kullanılmamaktadır. Klimalar her misafirin çıkışından sonra dezenfekte edilmekte ve filtreleri haftalık periyotlarda temizlenmektedir.

8.Personelin kullandığı tüm ekipman ve araç gereç günlük dezenfekte edilmektedir.

9.Mutfağa giren tüm malzeme önce sirkeli su ile temizlenmektedir. Tüm ürünler paketli olarak satın alınmaktadır. Mutfakta çalışan tüm personel maske ve eldiven ile çalışmaktadır.

10.Tüm otel personeli size hizmet ederken aynı zamanda sizi maksimum düzeyde korumayı ilke edinmiştir. Kendi kişisel hijyenini sağlamanın yanı sıra sizin de hijyeninizi sağlamakla yükümlüdür. Lütfen personelin size yapacağı ikazlarda, bu ikazların sizin güvenliğiniz için yapıldığını göz ardı etmeyiniz.

Sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyor, sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için elimizden geleni sağlamaya çalışıyoruz.

Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.